Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUDTÄCKE, broderat och daterat från 1730 t o m 1859, 202x178 cm
Skador och slitage
205241
2013-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här