Brudtäcke med brodyr 1800-tal

Brudtäcke med brodyr 1800-tal
Brudtäcke med brodyr 1800-tal
Brudtäcke med brodyr 1800-tal
Brudtäcke med brodyr 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BRUDTÄCKE, broderat och daterat från 1730 t o m 1859, 202x178 cm

Kuntoraportti

Skador och slitage

205241

Päivämäärä:

2013-09-25