Brudtäcke med brodyr 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BRUDTÄCKE, broderat och daterat från 1730 t o m 1859, 202x178 cm
Kuntoraportti
Skador och slitage
205241
Päivämäärä:
2013-09-25