Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LUKTDOSOR, 3 st, ASKAR med lock, 2 st., DOSA, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 340 g
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador
205252
2013-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner