Luktdosor askar

Luktdosor askar
Luktdosor askar
Luktdosor askar
Luktdosor askar
Luktdosor askar
Luktdosor askar
Luktdosor askar
Luktdosor askar

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LUKTDOSOR, 3 st, ASKAR med lock, 2 st., DOSA, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 340 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador

205252

2013-09-24