Bläckhorn silver

Bläckhorn silver
Bläckhorn silver
Bläckhorn silver
Bläckhorn silver
Bläckhorn silver
Bläckhorn silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLÄCKHORN, silver, stämplat SGA 1920, längd 32 cm, brickans vikt ca 668 g

Bläckhornet med smärre bucklor

205253

2013-09-25