Hänge 1700-talets mitt
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGE, ursprungligen en bracelet, delvis förgyllt silver, infattad minatyrmålning föreställande en 1700-tals yngling, omkring 1700-talets mitt, oval, 3,5x2,7 cm
Omarbetat, senare hänge, glas saknas
205260
2013-09-24