Hänge 1700-talets mitt

Hänge 1700-talets mitt
Hänge 1700-talets mitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE, ursprungligen en bracelet, delvis förgyllt silver, infattad minatyrmålning föreställande en 1700-tals yngling, omkring 1700-talets mitt, oval, 3,5x2,7 cm

Omarbetat, senare hänge, glas saknas

205260

2013-09-24