Serveringshuvar i nysilver

Serveringshuvar i nysilver
Serveringshuvar i nysilver
Serveringshuvar i nysilver
Serveringshuvar i nysilver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVERINGSHUVAR, 1 par, nysilver, 1800-tal, märkta Oublé, höjd 24, diameter 26 cm

Smärre bucklor

205301

2013-09-24