Bricka och karott Råström

Bricka och karott Råström
Bricka och karott Råström
Bricka och karott Råström
Bricka och karott Råström
Bricka och karott Råström
Bricka och karott Råström

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, KAROTT, nysilver, C G Råström, empirestil, karottens diameter 20 cm, brickans längd 44x22 cm

Slitage, smärre repor

205302

2013-09-24