Coasters 1800-tal

Coasters 1800-tal
Coasters 1800-tal
Coasters 1800-tal
Coasters 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COASTERS, 4 st., 1800-talets senare del, försilvrade, dekor av druvor och vinrankor, diameter 15 cm

Kanterna skeva

205305

2013-09-24