Golvlampor Ateljé Lyktan

Golvlampor Ateljé Lyktan
Golvlampor Ateljé Lyktan
Golvlampor Ateljé Lyktan
Golvlampor Ateljé Lyktan
Golvlampor Ateljé Lyktan
Golvlampor Ateljé Lyktan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, Ateljé Lyktan, "Knubbing", höjd 125 cm

Bruksslitage, repor

205314

2013-09-25