Figurgrupp porslin

Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, 1800-tal, kortspelande sällskap i historiserande klädedräkter, höjd 22 cm

Lagningar, kvinnas huvudbonad saknar del

205321

2013-09-25