Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄRJA, 1700-tal, med 1600-talsklinga med graverad dekor och text, förgyllt rokokofäste, längd 82 cm

205324

2013-10-10