Skåp industri

Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri
Skåp industri

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

INDUSTRISKÅP, bemålad plåt, 1900-talet första hälft, genombruten dekor, höjd 92, 55x50 cm

Slitage

205334

2013-09-25