Oljemålning marinmotiv
2013-09-25
205346
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Segelfartyg till havs, olja på duk, signerad, 32x49 cm
Smärre färgbortfall, dukskada