Balansvåg 18/1900-tal

Balansvåg 18/1900-tal
Balansvåg 18/1900-tal
Balansvåg 18/1900-tal
Balansvåg 18/1900-tal
Balansvåg 18/1900-tal
Balansvåg 18/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BALANSVÅG, mässing/trä, märkt Glyzerin-Stand, höjd ca 54 cm, ask med lösa vikter medföljer

Slitage

205361

2013-09-25