Skåp barock
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, 2-delat, höjd 203, 160x55 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård
Nyckel saknas, låst låda, senare bemålning, senare ben, skador
205375
2013-09-25