Spegel empire
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGSPEGEL, empire, förgylld delvis skuren dekor, höjd 127x64 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård
Slitage
205377
2013-09-25