Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGSPEGEL, empire, förgylld delvis skuren dekor, höjd 127x64 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Slitage

205377

2013-09-25