Matsalsmöbel

Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel

Klubbat för:

19 500 SEK

10 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-tal, rokokostil, vitmålad, 10 dlr, bestående av: matbord med 2 iläggskivor, 2 karmstolar, 6 stolar, sidoboard med låda, bordets höjd 75, 145x110, total längd med skivor ca 233 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

En stol skadad, nyckel saknas till sidoboard

205384

2013-09-25