Karmstolar och stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 10 st, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade, stoppade sitsar
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Bruksslitage

205388

2013-09-25