Vitrinskåp björk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 2-delat, 1900-talets andra hälft, fanérat i björk, höjd 180, 92x41 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård
Fanérskador, lös listdelmedföljer, nyckel saknas
205430
2013-09-26