En vandring från Alperna till Aetna Nyblom

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

STIELER, K, Italien En vandring från Alperna till Aetna. Bearb. C. R. Nyblom. 1877. Fol. Plr o.a. ill. Rött textilband med reilefdekor

Smärr skador och slitage

205431

2013-09-26