Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
STIELER, K, Italien En vandring från Alperna till Aetna. Bearb. C. R. Nyblom. 1877. Fol. Plr o.a. ill. Rött textilband med reilefdekor
Smärr skador och slitage
205431
2013-09-26