Byrå 1800-talets slut

Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, höjd 108, 92x50 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Nyckel saknas, fanérskador, sprickor, glipa mellanlistdel och skiva

205433

2013-09-26