Byrå 1800-talets slut
Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, höjd 108, 92x50 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård
Nyckel saknas, fanérskador, sprickor, glipa mellanlistdel och skiva
205433
2013-09-26