Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOLLE, 17/1800-tal, Norge, bemålad dekor av bl a akantusblad, kant med text daterad 1794, botten med skuren datering 1741, höjd 17, diameter 47 cm
Slitage
205438
2013-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här