Chagall etsning

Chagall etsning
Chagall etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Gogol: Les Ames Mortes, 1948, signerad i trycket, etsning, ca 22x28 cm

205442

2013-09-26