Verktyg bl a allmoge

Verktyg bl a allmoge
Verktyg bl a allmoge
Verktyg bl a allmoge
Verktyg bl a allmoge
Verktyg bl a allmoge
Verktyg bl a allmoge

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERKTYG, FÖREMÅL, 13 st, 18/1900-tal, delvis allmoge, bl a bila, såg, sax, oljekanna, träskopa, ask, sked, skål

Slitage

205444

2013-09-26