Väggbonad Halland

Väggbonad Halland
Väggbonad Halland

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGBONAD, Halland, Brearedsskolan, daterad 1803, visar Bröllopet i Kana, ca 57x115 cm

Skador, lagningar

205470

2013-09-27