Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGBONAD, Halland, Brearedsskolan, daterad 1803, visar Bröllopet i Kana, ca 57x115 cm
Skador, lagningar
205470
2013-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här