Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JIRLOW, Lennart (född 1936): Flaggspel, signerad L Jirlow, 129/310, färglitografi, tryck på japanpapper-Mourlot, 38x45 cm
Zustandsbeschreibung
205472
2013-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner