Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JIRLOW, Lennart (född 1936): Flaggspel, signerad L Jirlow, 129/310, färglitografi, tryck på japanpapper-Mourlot, 38x45 cm

Zustandsbeschreibung

205472

2013-09-26