Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Röd interiör", signerad och daterad Tage Hedqvist 1964, olja på duk, 133x188 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

205481

2013-10-05