Lennart Jirlow färglitografi
Vollendet
2013-09-26
205482
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Par med barnvagn, signerad L Jirlow, 129/310, färglitografi, tryck på japanpapper-Mourlot, 38x45 cm