Tage Hedqvist oljemålning
2013-10-05
205505
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "L´escalier d´atelier", monogramsignerad och daterad 25-8-81, olja på duk, 100x73 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj