Bonbonjär Frankrike

Bonbonjär Frankrike
Bonbonjär Frankrike
Bonbonjär Frankrike
Bonbonjär Frankrike
Bonbonjär Frankrike
Bonbonjär Frankrike

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BONBONJÄR, 18/1900-tal, Frankrike, glas och förgylld brons, höjd ca 13 cm

Nagg

205516

2013-09-26