Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
BONBONJÄR, 18/1900-tal, Frankrike, glas och förgylld brons, höjd ca 13 cm
Nagg
205516
2013-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här