Besticksdelar etui 1800-tal

Besticksdelar etui 1800-tal
Besticksdelar etui 1800-tal
Besticksdelar etui 1800-tal
Besticksdelar etui 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-talets slut, dessert, skaft av pärlemor, i schatull med inredning, lock med monogramgravyr

Nyckel saknas

205520

2013-09-26