Eric Grate tusch på papper

Eric Grate tusch på papper
Eric Grate tusch på papper

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRATE, Eric (1896-1983): Dans i Canton, tusch på papper, signerad och daterad Eric Grate Canton 1930, 20x22,5 cm

205529

2013-09-26