Hilding Linnqvist akvarell
2013-09-26
205534
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Ung musikant, signerad HL, akvarell, 51x35 cm