Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934), Affisch, Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, utställningen Prins Eugens Waldemarsudde 88-89, ca 62x44 cm

Smärre slitage

205564

2013-09-26