Peter Dahl litigrafi
2013-09-26
205579
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Komposition, signerad Peter Dahl, litografi, 43x29 cm