Gustaf Ankarcrona oljemålning

Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Septembersol-Leksands kyrkovall, signerad och daterad G. Ankarcrona Leksand 1908, olja på duk, 39x49 cm

205592

2013-09-26