Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
205595
2013-09-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner