M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

205595

2013-09-27