Väggur förgyllt

Väggur förgyllt
Väggur förgyllt
Väggur förgyllt
Väggur förgyllt
Väggur förgyllt
Väggur förgyllt
Väggur förgyllt
Väggur förgyllt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, förgyllt, dekor med örn, höjd 54x35 cm, nyckel och pendel finns

Skador, lagningar, urtavlan med skada

205628

2013-09-26