Nalle Steiff

Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff
Nalle Steiff

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NALLEBJÖRN, 1920/30-tal, Steiff, knapp i örat, längd 31 cm

Slitage

205631

2013-09-27