Golvlampa
Closed
2013-09-27
205640
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1940-tal, mässing och trä, 2 ljuskällor, höjd 160 cm
Bruksslitage