Pall

Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEGPALL, förkromad, klädd med Josef Frank tablett "Manhattan", etikettmärkt AWAB, höjd 58 cm

Slitage, repor

205646

2013-09-27