Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st., 1800-tal, vitmålade, svarvade framben, skulpterad rygg, snarlika fleuroner

Lagningar, renoverade och kompletterade, förstärkningar

205648

2013-09-27