Matservisdelar Johns Bros
2013-09-27
205692
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSERVISDELAR, ca 59 st., Johns Bros "Andorra", bestående av: 2 terriner med lock, tillbringare, såssnipa, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, gräddkanna, 7 ovala uppläggningsfat, 2 skålfat, 7 förrättstallrikar, 8 assietter, 6 mindre fat, fat med skador medföljer
Enstaka nagg förekommer