Georg Anton Rasmusson oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RASMUSSEN, Georg Anton (Danmark 1842-1914): Fjordlandskap, signerad och daterad A Rasmusson - 84, olja på duk, 35x60 cm

Smärre färgbortfall

205720

2013-09-27