Litografier 3 st djur

Litografier 3 st djur
Litografier 3 st djur
Litografier 3 st djur
Litografier 3 st djur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LITOGRAFIER, 3 st, 1830-tal, handkolorerade, motiv av näbbmus, rävar, rammått ca 21x26 cm

Smärre blekta

205740

2013-09-27