Leksak i from av gunga 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAK, trä, 1800-talets slut, i form av gunga, bemålad, höjd 24 cm

Lösa delar

205745

2013-09-27