Leksak i from av gunga 1800-tal
Valmis
2013-09-27
205745
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
LEKSAK, trä, 1800-talets slut, i form av gunga, bemålad, höjd 24 cm
Lösa delar