Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTA, HANDVÄSKOR, SPJÄLLBAND, DOCKDELAR, KOMPASS, KNIVAR, FICKUR, 2 st, silver, FICKUR, guld 18k, mm.
Delvis slitage, delvis skador,
fickuren med skador
205761
2013-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här