Kista mm. 18/1900-tal

Kista mm. 18/1900-tal
Kista mm. 18/1900-tal
Kista mm. 18/1900-tal
Kista mm. 18/1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, HANDVÄSKOR, SPJÄLLBAND, DOCKDELAR, KOMPASS, KNIVAR, FICKUR, 2 st, silver, FICKUR, guld 18k, mm.

Delvis slitage, delvis skador, fickuren med skador

205761

2013-09-27