Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, empirestil, fanerad i mahogny med mässingsdetaljer, etikettmärkt Myrstedt & Sterns Stockholm
Ytskador, klädsel med revor
205773
2013-09-27