Stolar Myrstedts & Sterns

Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns
Stolar Myrstedts & Sterns

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, empirestil, fanerad i mahogny med mässingsdetaljer, etikettmärkt Myrstedt & Sterns Stockholm

Ytskador, klädsel med revor

205773

2013-09-27