Stol allmoge

Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1800-talets första hälft, allmoge, bemålad

Ytskador, armstöd med skador

205778

2013-09-27